| Survex.eu | Survival 1.12.2 | SlimeFun | Survival 1.16.1 | Vehicles | Minigames - 1.12.2 - 1.16.1

Survival Warez Economy


IP: 89.203.250.136:25582

Offline


Survex.eu

Na Survexu si každý najde své. Nabízíme několik serverů. Ať už to jsou minihry nebo klasický vylepšený survival, který dozatím baví každého. Nějaký popis našich hlavních serverů. O minihrách jako murder mystery, Speed builders, villager defense atp se asi zmiňovat nemusím.

Survival 1.12.2 - 1.16.1:

Vylepšený survival dle našich představ. Snažíme se tento server vyvíjet takovým stylem, který se bude líbit jak nám, tak hráčům. Sice servery teprve vyvíjíme, ale již teď jsou dosti hratelné, ale chceme dokončit všechny naše nápady, aby to bylo dle nás perfektní. 

Programujeme si vlastní pluginy pro naše servery, které si píšeme přesně na míru. Například vlastní RPG prvky, herní systémy, questy.

Nic jako /obchod, /shop u nás nenaleznete. Obchody zvlášť se vám otevírají při splnění prvního questu u každého hlavního hrdiny questu. Například Rybář, Dřevorubec, Farmář a další. Za plnění questů dostává hráč určitou sumu quest. bodíků, za které si může zakoupit craftící itemy pro RPG itemy. Dále chystáme dungeony s bossy, které nezvládnete bez více hráčů. Tudiž chystáme vlastní boss system do kterého budete potřebovat více hráčů a budete moci založit "Group" se kterou na toho bosse půjdete. Odměny se rozdělí mezi všechny hráče. Max velikost skupiny budou 3 hráči. A mnoho více, co se těchto RPG prvků týče. Pro hráče, které nebaví troška toho RPG, tak zde máme slimefun a takové ty technické funkce. Chystáme dopisovat vlastní addony pro SlimeFun tudiž další rozšíření. Co se týče ekonomiky, tak zde máme klasické jobs. Plánovali jsme psát vlastní jobs system, ale zhruba v polovině vývoje jsem si uvědomil, že klasické jobs budou stačit. Jobs jsou extrémně těžce nastavené tudiž vydělávání nebude tak jednoduché. Největší výdělek bude nejspíše z plnění jak daily questů, tak normálních + za prodávání ryb, dřeva a dýní questovým hrdinům. A samozdřejmě ještě něco málo za hlasování. Máme vlastní votesystem, které hráče odměňuje za hlasování hlasovacíma bodíkama za které si může koupit buď vozidla (Motorky, letadla, helikoptéry atp.), nebo speciální funkce např změna nicku atp nebo nějaké itemy na craftění RPG itemů.  

Další info o serverech doplníme průběhem času.

Server přidal:

AvantyCZ
AvantyCZ 

Hlasuj pro server!