MTCraft Network

Survival SkyBlock Minihry Připoj se! »»» Verze 1.7.2-1.16.3 » 1/2000

MTCraft Network

MTCraft Network Update Creative serveru!

Creative server nyní nativně běží na verzi 1.16.3!


IP: mtcraft.network

Online hráčů: 1 z 2000


Server MTCraft Network je Minecraft proxy server mířící na české a slovenské hráče. Jde o propojení všech kvalitních serverů nastavených jediným člověkem - Fatildou IV. Jeho pýchou je hlavně server MTCraft Survival, který ve své verzi 1.4.1 při vydání tohoto článku předčí 95 % Economy Survival serverů. Dále jsou otevřeny servery MTCraft SkyBlock, který byl průběžně nastavován a přestavován 1,5 roku a ve své první verzi nabízí ještě neviděné funkce, jeho další vylepšování přijde velmi brzy. Pro kompetitivní hráče je dostupný server MTCraft BedWars, kde používáme vlastní mapy a stejné mechaniky jako na serveru Hypixel. Další na řadě je server MTCraft Practice, na kterém připravuji mnoho dostupných modů pro procvičování PvP. Nakonec je tu MTCraft Vanilla server, který je otevřen pouze premium hráčům s globální serverovou úrovní 40 a vyšší.

MTCraft Survival

MTCraft Survival je Enhanced survival server, který tě jen tak neomrzí. Už tě přestávají bavit klasické, na ekonomiku jen zaměřené, survival servery? Tak tento server je určený právě pro tebe! Enhanced survival obsahuje nejen ekonomiku, ale také tzv. Enhanced bloky. Tyto bloky nahrazují standartní účelové bloky v Minecraftu (například pece) za jejich vylepšenou variantu, a těchto bloků je několik! Tyto bloky ti přidají nádech techniky do hry a navíc je můžeš i automatizovat! Všechny tyto bloky a další vychytávky serveru si můžeš otestovat připojením na tento server!

MTCraft SkyBlock

MTCraft SkyBlock se řadí do kategorie Enhanced SkyBlock serverů. Obsahuje již známé mechanismy fungování SkyBlock serverů rozšířené o velké množství funkcí správy ostrova přepracovaných do moderního GUI rozhraní s aktivními mechanismy. MTCraft SkyBlock také ve své základní verzi obsahuje možnost výběru ostrova, přenesenou ekonomiku a Enhanced funkce vypůjčené ze serveru MTCraft Survival přizpůsobené pro fungování na SkyBlock serveru. Server obsahuje zaručené kvality MTCraft Network, takže není důvod se od něj držet dál!

MTCraft Creative

MTCraft Creative slouží jako odpočinková zóna pro nadšené stavitele a hráče MTCraft Network. K dispozici je předgenerovaný svět s pozemky rozdělené mosty a stromy na každém novém pozemku pro lepší celkový vzhled světa. Strom lze díky přeneseným funkcím z MTCraft Survival rychle pokácet, avšak Enhanced funkce nejsou na tomto serveru přítomny. Jako pomoc se může hodit plugin Builder's Utilities, který lze aktivovat pomocí příkazu /bu.

MTCraft BedWars

BedWars je týmová PvP minihra založená na principu SkyBlocku a Annihilation. Cílem je zničit nepřítelovu postel, která umožňuje jednotlivým hráčům z daného týmu znovuzrodit se po smrti na domovském ostrově, a zároveň ochranit tu vlastní. Pomocí materiálů, které se objevují na jednotlivých ostrovech si můžeš zakoupit různé itemy, jako například zbraně, bloky, brnění, speciální itemy a mnohem více věcí, které ti pomohou při cestě na další ostrovy a boji proti nepřátelům z ostatních týmů. Hlavně nespadni dolů!

Server přidal:

Fatilda IV
Fatilda IV 

Hlasuj pro server!